fbpx

Кириленко про Бахмут: використовувати захисників, як “гарматне м’ясо”, ніхто не буде

Головна Сторінка » Кириленко про Бахмут: використовувати захисників, як “гарматне м’ясо”, ніхто не буде

Голова Донецької обласної військової адміністрації Павло Кириленко не виключає захоплення Бахмута росіянами.

Водночас до планів окупантів захопити всю Донецьку область ставиться скептичною. Про це заявив в інтерв’ю “Радіо Свобода”

“Не виключаємо ми будь-які сценарії. Але діємо виключно по вертикалі. Всі військові перебувають на рубежах захисту. І вживаються всі максимальні заходи, щоб цього не відбулося…”, сказав Кириленко.

Він наголосив, життя українських військових є не меншою цінністю для командування за території.

“Для Збройних сил України… захист рідної землі, територій, суверенітету держави, безумовно, є найвищим пріоритетом. Але при цьому…життя та здоров’я наших захисників є одним з основних пріоритетів. Тому використовувати захисників, як гарматне м’ясо, ніхто не буде”, сказав голова ОВА.

За його словами, Бахмут зараз тримається.

“Ми робимо все можливе, щоб якомога більше знищити ворога, щоб його наступальний пил був загашений”, запевнив Кириленко.

Також посадовець оцінив шанси ворога захопити до березня всю Донеччину. Кириленко зауважив, що не варто “недооцінювати ворога”, але “треба керуватися фактами і розуміти реалії сьогодення”.

“Ворог намагався вийти на кордон Луганської області у травні і максимум до липня (2022 року. Gazeta.ua) захопити всю Донецьку область. Бахмут захопити у крайні терміни (і після цього вони вже були доволі розмиті) це вересень 2022 року. Це я навів факти”, сказав голова ОВА.

Він додав, що розраховує на те, щоб “максимально зосередити зусилля” на оборонних укріпленнях, на проведенні “чіткої, скоординованої, злагодженої дії” з військовим командуванням для того, щоб захистити область.

“Більша територія Донеччини була окупована. З урахуванням деокупації Лиманської і Святогірської громад наразі під контролем України, української влади практично 52 відсотки Донеччини. Тому ми будемо стояти стільки, скільки потрібно, на своїй землі”, сказав Кириленко.

Доповнюється…

Generated by Feedzy