fbpx

Китай зробив нову заяву щодо поставок зброї в РФ

Головна Сторінка » Китай зробив нову заяву щодо поставок зброї в РФ

Китай звинуватив Сполучені Штати Америки та НАТО в поширенні дезінформації щодо потенційної ролі Пекіна у війні в Україні.

Країна не розглядає постачання зброї Росії для використання її у війні проти України, заявив речник міністерства закордонних справ КНР Ван Веньбінь на черговому пресбрифінгу, передає CNN.

“США та інші країни НАТО зараз постійно поширюють інформацію про те, що Китай може постачати зброю Російській Федерації, що є хитрістю. Вона була використана і розкрита на початку української кризи”, сказав він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Китай зробив нову гучну заяву щодо війни в Україні

Китай закликав НАТО “припинити розпалювати конфронтацію, паплюжити КНР необґрунтованими спекуляціями щодо України, а також відмовитися від старого менталітету холодної війни про гру з нульовою сумою та протистояння блоків”.

Водночас представник китайського МЗС звинуватив США та інші країни НАТО у тому, що вони є “найбільшим джерелом зброї на полі бою в Україні”.

Офіційні особи США побоюються, що Пекін розглядає можливість надання “летальної підтримки” російським військовим.

Тим часом КНР уперто продовжує називати війну в Україні “кризою”, “ситуацією” або “конфліктом”.

20 лютого міністерство закордонних справ Китаю зухвало відреагувало на нещодавній заклик США не відправляти зброю до РФ. Там заявили, що Сполучені Штати Америки “не мають права читати лекції” КНР щодо постачання зброї до Російської Федерації.

Generated by Feedzy