“Їх ніхто не навчав” – Буданов сказав, скількох “мобіків” Росія кинула на фронт

Головна Сторінка » “Їх ніхто не навчав” – Буданов сказав, скількох “мобіків” Росія кинула на фронт

Більшість чоловіків у Росії, яких мобілізували у першій хвилі, відправили на фронт без бойової підготовки.

Ідеться про понад 316 тис. мобілізованих. Саме стільки Росія “набрала” під час відкритої мобілізації, повідомив керівник Головного управління воєнної розвідки Кирило Буданов в інтерв’ю Forbes.

“Якщо в Росії все добре, і вони призвали ще 316 тисяч, то для чого продовжувати мобілізацію? Значить, не все добре. Це наведе нас на простий висновок: скільки втрат у Російській Федерації? Ця цифра захмарна. Понад 90 відсотків (“мобіків”. Gazeta.ua) одразу відправили. Їх ніхто не навчав, зразу на фронт”, розповів Буданов.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Мобілізація у Росії масово зачепить студентів: розвідка розкрила подробиці

За його словами, лише невеликий відсоток чоловіків пішов на формування нових підрозділів. Однак більшість спрямували на відновлення підрозділів, що зазнали втрат в Україні.

28 жовтня 2022 року російський міністр оборони Сергій Шойгу доповідав президенту Володимиру Путіну про “завершення” мобілізації. Заявив про “виконане завдання” у “300 тисяч осіб”.

Путін оголосив мобілізацію 21 вересня. Після цього майже 1 млн росіян утекли з РФ в інші країни. Офіційного документа про завершення цього етапу мобілізації Путін досі не підписав.

3 листопада український Генштаб повідомив, що в Росії продовжується мобілізація, попри оголошене її нібито завершення. Військове керівництво РФ продовжує набір так званих “добровольців” для участі у війні на території України. Це підтвердили й американські військові аналітики.