У Києві стартувала кампанія з прибирання з вулиць і дворів покинутих або знищених автомобілів.
Таке рішення ухвалила Рада оборони міста, повідомив начальник Київської міської військової адміністрації Тимур Ткаченко.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Евакуацію авто в Києві скасували на час тривоги: що зміниться для водіїв
За його словами, сотні автівок залишилися без власників або були зруйновані внаслідок ворожих обстрілів. Більшість із них уже не підлягають ремонту, а деякі просто забуті.
“Важливо, щоб металобрухт не перетворювався на перешкоду це питання безпеки дітей, доступності екстрених служб і загального порядку в місті”, наголосив Ткаченко.
У кожному районі столиці визначено спеціальні майданчики для тимчасового зберігання евакуйованих автомобілів. Власники зможуть забрати свої машини в будь-який момент, при цьому послуга розміщення буде безкоштовною.
Перші евакуації вже зафіксовані в Дарницькому районі. За словами Ткаченка, процес відбувається організовано, з урахуванням інтересів киян. “Ми робимо Київ безпечнішим і впорядкованішим”, – підсумував він.
У Києві вирішили припинити евакуацію автомобілів під час повітряної тривоги, щоб водії могли безперешкодно добиратися до укриттів.
Як повідомив начальник КМВА Тимур Ткаченко у Telegram, відповідне доручення вже офіційно ухвалене.
“Відтепер тимчасове затримання, тобто евакуація приватних авто під час тривоги, не здійснюватиметься. Нарешті це питання врегулювали офіційно”, – зазначив він.