Лайфхак з парою, який допоможе за хвилини помити мікрохвильовку

Головна Сторінка » Лайфхак з парою, який допоможе за хвилини помити мікрохвильовку

Навіть при дбайливому догляді мікрохвильова піч потребує чищення.

Є кілька способів, як легко і ефективно помити мікрохвильовку. Gazeta.ua розповість про найефективніші з них.

Але перше правило догляду – використовуйте м’які щітки, а не жорсткі скребки. А після миття мікрохвильовку зсередини необхідно добре витерти і залишити дверцята відкритими.

Внутрішнє емальоване покриття можна чистити як спеціальним засобом від жиру, так і народними способами. Мити емаль потрібно акуратно, не дряпаючи її.

Мікрохвильовку з кераміки і біо-кераміки досить регулярно притирати вологою ганчіркою.

Як очистити мікрохвильовку паром

Відмити мікрохвильовку від застарілого жиру легко за допомогою звичайної води. Мабуть, це найпростіший і найбезпечніший засіб. У широку ємність налийте побільше води і поставте в мікрохвильову піч на 5-8 хвилин на максимальну потужність. Після відключення дверцята потрібно потримати закритою ще хвилин 15. Потім протріть внутрішню поверхню сухою ганчіркою.

Як помити мікрохвильову піч за допомогою оцту

Оцет – це відмінний засіб від жиру. Щоб відмити мікрохвильовку, змішайте столовий оцет і воду в рівній кількості (якщо забруднення несильне, то оцту можна налити менше) і нагрівайте розчин протягом 5-7 хвилин на великої потужності. Дверцята можна відкривати ще 15-20 хвилин після вимкнення, щоб гаряча пара добре розм’якшила бруд. Після цього внутрішню поверхню ретельно промийте чистою водою і витріть сухою ганчіркою. Недолік такого методу – сильний неприємний запах, тому перед початком чистки обов’язково відкрити вікно і включити витяжку.

Суміш з соди і оцту

Змішайте їх до пастоподібного стану, нанесіть на забруднення і залиште на півгодини. Після цього досить змити все водою і витерти насухо. Засіб не повинно потрапити на решітку.

Важливо пам’ятати, що оцет не підходить для очищення мікрохвильової печі з емальованою поверхнею.

Як почистити лимоном

Чудовий засіб від жиру на кухні – лимон.

Досить в стакан води вичавити сік одного лимона, нагріти отриманий розчин в мікрохвильовці на максимальній потужності 5-7 хв. і залишити його ще хвилин на 10. Після цього всередині просто протріть ганчіркою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як розігріти їжу у мікрохвильовці на двох тарілках одночасно: лайфхак тим, хто цінує час

Такий спосіб видаляє не тільки забруднення, але і неприємний запах. Але цей метод очищення, як і минулий, не підходить для емалі.

Якщо під рукою немає лимона, то його можна замінити двома столовими ложками лимонної кислоти.

Мийте господарським милом

Просте коричневе господарське мило здатне впоратися з сильними забрудненнями не гірше, ніж найкращий засіб для видалення жиру. Користуватися ним легко: вспініть за допомогою губки. Нанесіть на стінки мікрохвильової печі, залиште на 30-40 хвилин і потім ретельно змийте. Якщо промити оброблені поверхні недостатньо ретельно, то при першому нагріванні їжа придбає специфічний присмак.

Як очистити мікрохвильовку засобом для миття посуду

Мийний засіб для видалення жиру легко впорається зі слабкими і середніми забрудненнями. На мокру губку для миття посуду необхідно видавити трохи засобу для миття посуду, добре спінити і покласти її в мікрохвильову піч на 20-30 сек при мінімальній потужності. Але стежте, щоб губка не почала плавитися. Після видалення розм’якшених забруднень цієї ж губкою, ретельно промийте поверхню чистою водою.

Мікрохвильова піч стала необхідністю на кухні, оскільки ритм життя сучасної людини дуже швидкий.

Однак не кожен знає правила експлуатації мікрохвильовки. Здається, що все елементарно, але є деякі нюанси, які необхідно дотримуватись для тривалої експлуатації приладу. Наприклад, важливо розібратися у питанні, чому не можна включати порожню мікрохвильову піч.