fbpx

Лавров із Захаровою розродилися новою брехнею про війну в Україні

Головна Сторінка » Лавров із Захаровою розродилися новою брехнею про війну в Україні

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки України зібрав добірку фейків, маніпуляцій і дезінформації, які російські окупанти створили на ранок 27 січня.

Міністр закордонних справ Російської Федерації Сергій Лавров поширює чергову дезінформацію щодо війни в Україні та союзників, повідомила у п’ятницю пресслужба ЦПД в Telegram.

“Формування багатополярного світу об’єктивний процес, що неможливо зупинити. НАТО та ЄС, які перебувають під контролем Вашингтона, намагаються повернути процес назад. Ці зусилля марні. Максимум, на що вони можуть розраховувати, незначне гальмування об’єктивного перебігу історії”, заявив росіянин.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Посол РФ розродився погрозами про “ядерний армагедон”

Маніпуляцію поширили також у посольстві РФ у Сполучених Штатах Америки:

“Неефективність та абсурдність антиросійських санкцій адміністрації США стають очевидними з кожним пакетом таких рестрикцій. Зарубіжні компанії страждають від постійного розширення США таких санкцій”.

Тим часом прессекретарка міністерства закордонних справ Російської Федерації Марія Захарова прокоментувала відвідання російською делегацією пам’ятника Олександру Пушкіну в Еритреї:

“У той час, як в Україні псевдоцивілізовані особи зносять пам’ятники великому поетові, африканський континент вшановує пам’ять про світового генія”.

Це маніпуляція, попереджає РНБО.

Раніше Лавров уже зганьбився брехнею про “нацистську” Україну. Він заявив, що “створення поліцейської, нацистської держави” відбувалося повним ходом. Нібито тих, хто пов’язував себе з Росією “перемелювали”. Це включало вбивства журналістів та політиків, закриття ЗМІ, які не відображали “офіційну” точку зору.

Generated by Feedzy