Локальні операції на всій лінії фронту: аналітики розкрили плани РФ

Головна Сторінка » Локальні операції на всій лінії фронту: аналітики розкрили плани РФ

Російські загарбники, ймовірно, віддадуть перевагу локальним наступальним операціям на всій лінії фронту в Україні.

Таким чином війська РФ намагатимуться змусити ЗСУ використовувати резерви для оборонних дій. Про це йдеться у новому огляді Інституту вивчення війни (ISW).

Українські джерела повідомили про посилення наступу РФ на Куп’янсько-Лиманському та Бахмутському напрямках. Повідомляють також, що російські війська, ймовірно, готуються до більш масштабних дій на лиманському напрямку у найближчому майбутньому. Російські джерела також неодноразово визнавали наміри Росії продовжувати активні дії на всій території України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Росіяни більше 30 разів атакували на Авдіївському напрямку – Генштаб повідомив, чим це закінчилось

Аналітики вважають, що росіянам у своїх локальних наступах, швидше за все, не доведеться досягати значних територіальних успіхів, щоби змусити Україну витрачати цінні ресурси на оборонні зусилля.

При цьому українські сили, ймовірно, не зможуть раціонально використовувати техніку та особовий склад, відбиваючи російські наступальні операції, які мають на меті перешкодити їм зробити це.

За даними аналітиків, ЗСУ ризикують витратити ресурси, які командування планувало зберегти для своїх власних контрнаступальних операцій у спробах зупинити російські атаки. Ймовірно, при цьому українські сили втрачатимуть позиції.

На Заході все частіше говорять про ймовірний напад РФ на країни НАТО. Так, після дводенного засідання військового комітету НАТО в Брюсселі кілька воєначальників натякнули на те, що Альянс готується до війни в Європі.

Зокрема, адмірал НАТО Роб Бауер дав людям рекомендації, як протриматися кілька діб в разі нападу.