fbpx

Людмила Денісова звернулась до поліції за захистом прав дитини

Людмила Денісова звернулась до поліції за захистом прав дитини

Після внесення до бази сайту “Миротворець” неповнолітньої жительки Луганська Фаїни Савенкової омбудсменка Людмила Денісова звернулась до Національної поліції України та СБУ з заявами, в яких просить правоохоронців розібратись в правомірності таких дій збоку адміністрації відомого ресурсу.

Про це Денісова написала у Telegram.

Денісова пояснила, що завербовані для умисних порушень міжнародного права озброєними групами людей або окупаційними збройними силами, діти відповідно до норм міжнародного права є жертвами конфлікту.

“Вони опинилися у цьому конфлікті не за власним бажанням, вони живуть у дуже важких умовах. Ця 12-річна дівчина бачить цей світ практично 8 років. Вона зростає у цьому викривленому світі. На мій погляд, треба пожаліти цю дівчину, поспілкуватися із нею, якщо є така можливість. Але не вносити у “Миротворець”, ㅡ сказала Денісова.

За її словами, така публікація вішає на дівчинку ярлик, що вона бере участь в антиукраїнських пропагандистських заходах, може зашкодити їй та її оточенню.

Ресурс “Миротворець” є власністю приватної організації, до його роботи вже є забагато запитань з приводу її законності.

“Неурядова організація, яка дозволяє собі ставити тавро на людях. Хто вони самі такі? Тому ми хочемо, щоб нам надали відповіді СБУ та Національна поліція. Цей сайт, ми вже кілька разів розбиралися, не належить до жодного органу влади. Це їхня думка, яку вони висловлюють таким чином, розміщуючи відомості про деяких людей”, ㅡ заявила омбудсменка.