Майка Тайсона засудили до ув’язнення

Головна Сторінка » Майка Тайсона засудили до ув’язнення

5 лютого 1999 року одного з найвідоміших боксерів Майка Тайсона засудили до однорічного ув’язнення за побиття двох чоловіків. Машини постраждалих зіткнулася з автомобілем “Залізного Майка”. Замість року ув’язнення Тайсон відсидів 3,5 місяці.

31 серпня 1998 року боксер побив двох мешканців американського штату Меріленд – Абміелека Сауседо та Річарда Хардіка. Причиною цього стала ДТП, яка трапилася в Гейтерсбургі, штат Міссісіпі, США. Учасниками аварії були два водії з Меріленду та Майк Тайсон.

У жовтні 1998-го ексчемпіон світу з боксу серед професіоналів відновив боксерську ліцензію. Її була анульовано після поєдинку з Евандером Холіфілдом: Тайсон відкусив шматок його вуха під час бою у червні 1997 року.

Пізніше постраждалі домовилися з боксером про те, щоб уникнути цивільний позов. Прокурор округу Монтгомері, штат Міссісіпі, вимагав тюремного ув’язнення за кримінальним обвинуваченням. Боксер не визнав провини та не протестував проти звинувачень у грудні 1998-го. Перед судовим засіданням, яке відбулося 5 лютого 1999 року, “Залізний Майк” написав листа до судді Стівена Джонсона.

“В’язниця означала б, що я втрачу все”, – підсумував Тайсон.

Дружина Тайсона Моніка зазначила, що на момент нападу боксер зазнав “значного стресу” через припинення занять боксом.

Суддя прочитав листа під час засідання. Він назвав ексчемпіона світу тим, хто “діє нав’язливо і жорстоко”, і відправив боксера за ґрати. Слухання тривало близько 3 год.

“Суд розглядає це як трагічний приклад потенційно смертельної люті на дорозі. Свідки кажуть, що він добрий, турботливий і вдумливий. На жаль, цей суд не може заглянути в свідомість підсудного”, – сказав суддя Джонсон.

Тайсон міг отримати до 20 років в’язниці: він був раніше засуджений за ґвалтування та відсторонений від боксу. Окрім 1-річного ув’язнення, ексчемпіон світу заплатив штраф у розмірі $5 тис.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Прикраси В’ячеслава Бульківського носять Майк Тайсон і Сильвестр Сталлоне

“Залізний Майк” подав апеляцію та через 3,5 місяці вийшов з в’язниці. Йому довелося відбути 2 роки умовно і 200 год. громадських робіт після звільнення.

Майкл Джеральд Тайсон американський професійний боксер. Він здобув звання WBC, коли йому було 20 років, відправивши в нокаут у 2-му раунді Тревора Бербіка. Тайсон був абсолютним чемпіоном у важкій вазі і наймолодшим боксером, який здобув чемпіонські звання за версіями WBC, WBA і IBF.