fbpx

Макрон і Шольц переконували Зеленського у необхідності мирних переговорів – ЗМІ

Головна Сторінка » Макрон і Шольц переконували Зеленського у необхідності мирних переговорів – ЗМІ

У лютому 2023 року під час тристоронньої зустрічі у Парижі президент Франції Еммануель Макрон та канцлер Німеччини Олаф Шольц закликали президента Володимира Зеленського до мирних переговорів із Росією.

За вечерею в Єлисейському палаці Макрон сказав Зеленському, що навіть такі смертельні вороги, як Франція і Німеччина, повинні були укласти мир після Другої світової війни. Про це пише The Wall Street Journal.

Він заявив Зеленському, що він був великим військовим лідером, але все ж йому доведеться перейти до політичної державної діяльності та ухвалювати складні рішення.

На конференції з безпеки в Мюнхені Макрон один з перших публічно засумнівався у тому, що Україна або Росія зможуть досягти своїх цілей на полі бою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Другий день Мюнхенської конференції: основні заяви і фото

“Зараз нам потрібно, щоб Україна почала військовий наступ, який відсуне російський фронт, щоб відкрити шлях для повернення до переговорів”, заявив Макрон.

Зеленський сказав, що він неодноразово закликав світових лідерів тиснути на президента РФ Володимира Путіна для проведення зустрічі перед вторгненням, на що той відповів відмовою.

“Звірства, вчинені Росією за останній рік, роблять такі переговори неможливими. Тепер це ми не можемо цього зробити. Там нема про що і нема з ким говорити”, пояснив президент.

На Мюнхенській безпековій конференції виступав президент України Володимир Зеленський. Членству України в НАТО і ЄС немає альтернативи, сказав Зеленський на конференції.

Канцлер Німеччини Олаф Шольц закликав міжнародних партнерів, які мають бойові танки західного зразка, надіслати їх Україні.

Наступні кілька місяців будуть вирішальними, заявив президент Франції Емманюель Макрон.

Generated by Feedzy