Макрон виступив проти арешту путіна

Макрон виступив проти арешту путіна

Президент Франції Еммануель Макрон виступив проти арешту путіна, якщо Заходу доведеться вести з ним переговори про припинення війни. Про це пише УНН з посиланням на The Guardian.

Еммануель Макрон заявив, що володимира путіна не можна відправити до Гааги за звинуваченнями у військових злочинах, якщо він буде єдиною людиною, з якою Заходу потрібно буде вести переговори про припинення війни в Україні.

“Якщо через кілька місяців у нас буде вікно для переговорів, то питання стоятиме між судом і переговорами, і ви маєте вести переговори з тими лідерами, які у вас є де-факто, і я думаю, що переговори будуть пріоритетом…Ви можете поставити себе в положення, де ви скажете: “Я хочу, щоб вас ув’язнили, але ви єдиний, з ким я можу вести переговори”, – зазначив Макрон.

Він також сказав, що росія втратила будь-яку легітимність, але якщо майбутній український контрнаступ не досягне своїх військових цілей, потрібно буде оцінити характер майбутньої європейської підтримки України. Водночас він зазначив, що Україна захищає не лише свої кордони, а й європейські.