fbpx

Масштабний наступ: британська розвідка назвала основну мету РФ

Масштабний наступ: британська розвідка назвала основну мету РФ

Росія намагається відновити великі наступальні операції в Україні від початку січня 2023 року.

Її оперативною метою майже напевно є захоплення решти утримуваних Україною частин Донецької області. Про це повідомило міноборони Великої Британії у Twitter 7 лютого

За даними розвідки країни, російським військам вдається просуватися вперед лише на кілька сотень метрів за тиждень. Це майже напевно пов’язано з тим, що Росії зараз не вистачає боєприпасів і маневрових підрозділів, необхідних для успішних наступальних дій.

Найвище командування, ймовірно, розробляє плани, що вимагають від недоукомплектованих, недосвідчених підрозділів досягти нереальних цілей через політичний і професійний тиск, стверджується у зведенні.

“Російські лідери, ймовірно, і надалі вимагатимуть масштабних наступальних дій”, додали союзники.

Британська розвідка вважає малоймовірним, що Росія буде спроможна наростити сили, необхідні для суттєвого впливу на результат війни протягом найближчих тижнів.

Міністр оборони Олексій Резніков очікує нового наступу Росії на сході чи на півдні під річницю повномасштабної війни 24 лютого. Таке ймовірне рішення Кремля пов’язує прив’язаністю ворога до символічних дат.

Президент Росії Володимир Путін віддав наказ до березня 2023 року захопити території Донецької та Луганської областей. Є ознаки того, що Росія готується до нової спроби масованого наступу та захоплення сходу країни, повідомив представник Головного управління воєнної розвідки Андрій Черняк.

Generated by Feedzy