Медведчук на суді заявив про повну відсутність доказів його провини, – ЗМІ

Медведчук на суді заявив про повну відсутність доказів його провини, – ЗМІ

У п’ятницю, 30 липня, в київському апеляційної суді триває засідання суду у справі народного депутата “Опозиційною платформи – За життя” Віктора Медведчука.

Про це повідомляє “Країна”.

В ході засідання виступив Віктор Медведчук і один з п’яти його адвокатів.

Медведчук заявляє, що за п’ять місяців судового процесу стороною обвинувачення не було надано жодного доказу його провини, а справа сфабрикована Службою безпеки України.

“Справа стосовно мене і мого соратника Тараса Козака використовую як інструмент тиску на опозицію. Я і мої адвокати вважаємо, що матеріали підозри безпідставні і носять виключно політичний характер.

Аудіозаписи телефонних розмов, які мені ставлять були зроблені шість років тому, як стверджує слідство, чому за шість років цим записам була дана юридична оцінка. Де оригінали цих записів, де пристрій яким нібито записували мої телефонні розмови “, – заявляє Медведчук.

Політик упевнений, що дана кримінальна справа, це політичні репресії проти представника партії, яка виступає проти курсу діючої влади.

Адвокати Віктора Володимировича просять суд скасувати запобіжний захід відзначаючи, що підозра вручено Медведчуку незаконно.

Також захист вважає, що запобіжний захід у вигляді цілодобового домашнього арешту порушує право Медведчука виконувати свої депутатські обов’язки.

“Застосування до Віктора Медведчука запобіжного заходу у вигляді цілодобового домашнього арешту не дає йому можливості виконувати свої зобов’язання народного депутата, якими його наділили українські виборці”, – заявив адвокат Євген Скидан.

За словами захисту, розслідування яке проводила СБУ є незаконним, оскільки Медведчуком, як народним депутатом, мало займатися ГБР, що передбачено законом.

“Експертизи та докази надані СБУ є незаконними і не можуть розглядатися в даному судовому засідання”, – додав адвокат.