fbpx

Медведєв висловився про Україну в стилі імперських амбіцій Путіна

Медведєв висловився про Україну в стилі імперських амбіцій Путіна

Заступник секретаря Ради безпеки Російської Федерації Дмитро Медведєв вирішив більше не приховувати імперські амбіції Кремля і заявив, що Україна завжди була частиною “Великої Росії”.

Такі твердження, з яких можна зробити висновок про бажання Москви у загарбницькій війні заволодіти всією територією нашої держави, він прямо висловив в інтерв’ю російським пропагандистам.

“Україна – це взагалі частина Росії, скажімо по-чесному, це частина Росії. Але в силу геополітичних причин і в силу історії того, що сталося, ми довгий час мирилися з тим, що ми живемо в різних квартирах”, – заявив Медведєв.

Медведєв також заявив, що на більшій частині української території “споконвічно” жило російське населення, яке було у складі “великої Росії, а не малої Росії”.

Він повторив тезу про те, що після вступу до НАТО Україна планувала розпочати повномасштабну воєнну операцію проти Росії через окупований Крим, та заявив, що Москва цього прийняти не могла.

Медведєв також сказав, що країни Заходу “прорахувалися”, бо не вірили і не бачили “ступінь рішучості” Росії почати війну в Україні.

“З деякими країнами, блоками, спільнотами країн безглуздо домовлятися – вони розуміють тільки мову сили. Тільки мову сили!” – стверджував поплічник Путіна.

22 лютого на мітингу у Москві російський диктатор Володимир Путін озвучив чергові імперські амбіції. Він заявив, що зараз “точиться битва за історичні рубежі Росії”.

Прилеглі до Росії території він назвав “російською історичною землею”, коли оголосив про повномасштабне вторгнення Росії до України у 2022 році.

Він вкотре звинуватив Захід у війні, яку Росія веде проти України, і пообіцяв продовжувати бойові дії.

Generated by Feedzy