fbpx

Медведєв з Антоновим “розродились” новими брехнями про Україну

Головна Сторінка » Медведєв з Антоновим “розродились” новими брехнями про Україну

Центр протидії дезінформації при Раді національної безпеки України зібрав добірку фейків, маніпуляцій і дезінформації, які російські окупанти створили на ранок 3 лютого.

Посол Російської Федерації у Сполучених Штатах Америки Анатолій Антонов поширив нову дезінформацію щодо війни в Україні й допомоги їй від союзників, повідомила у п’ятницю пресслужба ЦПД в Telegram.

“Для колективного Заходу Україна це інструмент у боротьбі за збереження міжнародного порядку, який створювався на шкоду націнтересам РФ після геополітичної трагедії розпаду СРСР. Вашингтон не цікавить майбутнє України”, заявив він.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Захарова розродилася новою брехнею про Україну та полк “Азов”

Дезінформацію поширив також експрезидент Росії Дмитро Медведєв:

“Постачання всіх видів озброєння, військової та спеціальної техніки істотно зростуть у 2023 році. Це дозволить завдати владі українських неонацистів, яких розкормила своєю зброєю різноманітна західна наволоч, нищівної поразки”.

Засоби масового інформування РФ із посиланням на швейцарське видання Neue Zürcher Zeitung повідомили, нібито директор американського Центрального розвідувального управління (ЦРУ) Вільям Бернс у січні 2023 року приїжджав до Києва, щоб запропонувати закінчити війну в обмін на здачу 20% українських територій. Така інформація не відповідає дійсності та була спростована Радою національної безпеки США. Це відвертий фейк, попереджають в РНБО.

Інформація про те, що директор ЦРУ Бернс нібито їздив у середині січня 2023 року в Київ та Москву пропонувати мир в обмін на п’яту частину території України на користь РФ, є неправдою. Про це заявили у Білому домі та Центральному розвідувальному управлінні США.

Generated by Feedzy