“Мене вигнали з дому” – “Міс Україна Всесвіт” розказала про зраду чоловіка з подругою

Головна Сторінка » “Мене вигнали з дому” – “Міс Україна Всесвіт” розказала про зраду чоловіка з подругою

“Міс Україна Всесвіт 2023” Ангеліна Усанова відверто розказала про розлучення з чоловіком.

У інтерв’ю KP.UA зізналась, що її сім’ю зруйнувала близька людина. Зрада сталась під час карантину. Тоді Ангеліна поїхала до Києва, а її чоловік почав зустрічатися з подругою. Згодом вони одружилися.

“Мене вигнали з дому”, – сказала Усанова.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Блакитна сукня і золоте янголя на руках. Українка зачарувала національним костюмом на “Міс Всесвіт”

Додала, що дуже важко переживала зраду. Тоді їй допомогла підтримка рідних.

“Пам’ятаю, як мені подзвонила мама і сказала: “А чи думала ти, скільком людям можеш допомогти? А чи думала ти, як багато людей були б раді з тобою зустрітися у цьому житті?” Якось так вона це сказала, що ці слова пролунали наче з майбутнього. Потім я працювала з психологом. Та найголовніше, мабуть, що мені допомогло – це музика. Я почала співати про те, що мені болить. І замість того, щоб тримати біль у собі, я почала його виписувати у тексти, виспівувати. Любов до музики мене і врятувала”, – поділилася жінка.

Раніше Усанову посадили за один стіл з росіянкою на вечірці, присвяченій конкурсу “Міс Всесвіт”. Українка обурилась таким вчинком організаторів. Судячи з ролика, Усанова була без настрою, поки інші учасниці посміхалися і веселилися. Вона уникала повороту в бік росіянки, яка сиділа поруч.