“Мені соромно” – Емеральд розказала, як її сім’я відреагувала на скандальне розлучення

Головна Сторінка » “Мені соромно” – Емеральд розказала, як її сім’я відреагувала на скандальне розлучення

Снайперка Євгенія Емеральд відверто розповіла, як її сім’я відреагувала на публічне розлучення із Євгеном Стипанюком.

У проекті “ЖВЛ” зізналася, що її мати дуже переймається скандалом і провокаціями з боку колишнього чоловіка військової.

“Мені так соромно, що мама, Жанна Феліксівна, так багато плаче. Я так мрію, щоб настав вже період, коли б вона тільки усміхалася й раділа. Вона емпат, тобто вона це все проживає. Їй уже 62 роки. Я хочу, щоб вона раділа. Але так вийшло, що у неї донька, блін, розумієте… Така, яка постійно в якусь д*пу потрапляє. Хоч я зараз і кажу: “Мам, все нормально”. Вона все одно хвилюється”, – поділилась Емеральд.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Міноборони почало розслідування проти колишнього чоловіка снайперки Емеральд

Додала, що зі старшою донькою часто розмовляє на цю тему й пояснює. А от молодша, Афіна, відчувала тривожність і часто плакала.

“Коли у мене був період депресії, вона все відчувала. Вона плакала разом зі мною. Це такий зв’язок. Зараз дитинка й спить добре, і їсть добре”, – підсумувала снайперка.

Раніше Емеральд розказала, що Стипанюк їй погрожує. У своєму Instagram вона виклала скрін переписки і аудіоповідомлення.

У жовтні минулого року подружжя зіграло весілля. Невдовзі у них народилася дитина. Зараз Емеральд і Стипанюк не можуть отримати розлучення на паперах, оскільки, за законом, шлюб не можуть розірвати у перший рік після народження дитини.