fbpx

“Менше говорити про контрнаступ і більше працювати” – Кулеба

Головна Сторінка » “Менше говорити про контрнаступ і більше працювати” – Кулеба

Влада працює на 120% щодня.

Треба менше говорити про контрнаступ і більше працювати над тим, щоб він відбувся. Про це сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба в ефірі телеканалу “1+1”.

Зі слів Кулеби, деякі “експерти і медіа напередодні 24 лютого розказували, що Україна не вистоїть під ударами Росії”.

“Скептики казали: “Три дні”. Оптимісти говорили: “Тиждень, і ми всі помремо”. Треба менше говорити про контрнаступ і більше працювати над тим, щоб він відбувся. І ми це робимо на 120% щодня”, заявив міністр.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “На “Рамштайні” завжди говорять одну й ту саму річ” Резніков прокоментував контрнаступ

Кулеба сказав, що увесь час опікується тим, щоб Збройні сили України отримали від партнерів усе необхідне для контрнаступу.

“Це війна. Війна складається з декількох битв. Якщо ми цим контрнаступом вирішимо це завдання, значить у кінці, але не на початку, ми скажемо, що це був вирішальний бій. Але, можливо, це не буде вирішальна битва. Може, буде потрібен ще один контрнаступ”, заявив міністр.

Стратегічні військові плани і задуми мають право оприлюднювати три особи ‒ президент, міністр оборони і головнокомандувач ЗСУ. Всі інші ‒ лише цитувати, сказали в Міністерстві оборони.

Вчора Сили оборони України відбили 41 атаку ворога на чотирьох напрямках. В епіцентрі бойових дій Бахмут і Мар’їнка, повідомив Генеральний штаб ЗСУ.

Generated by Feedzy