fbpx

Тягачі, автомайстерні та мобільні лазні: Порошенко везе допомогу на фронт

Головна Сторінка » Тягачі, автомайстерні та мобільні лазні: Порошенко везе допомогу на фронт

25 одиниць автомобільної техніки приготували волонтери з Фондом Порошенка для бригад ЗСУ. Як розповідає п’ятий президент Петро Порошенко, вже завтра вони відправляються у війська.

Після того, як на передовій протестували першу пересувну автомобільну майстерню (ПАРМ), за ними вишикувалась черга, говорить Порошенко. Майстерні на базі британської вантажівки DAF обладнані необхідним устаткуванням тут є і генератори, і компресори, верстати, а також крани і лебідки для евакуації військової техніки. Команді, яка працює над переоснащенням техніки, вдалося у короткі строки зробити п’ять таких кунгів.

“П’ять крутих, нових, щойно вироблених нашою командою пересувних автомайстерень. Я думав, що черг більших, ніж за лазнями, не буде. Але якщо обирати, хлопці просять ПАРМ. На фронті ця майстерня буде робити ремонт, і не потрібно буде евакуювати підбиту техніку в тил”, пояснює Порошенко.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Нас мотивує віра в контрнаступ: Порошенко передав у війська 5 комплексів “Poseidon”

У війська відправляють і чергову партію лазне-пральних комплексів одразу 10 одиниць. “Ми поставили це на потік. Якщо за перші шість місяців було виготовлено 22 пральні комплекси, то зараз лише за 4 тижні виготовлено 10. І ми будемо прискорюватись, тому що вишикувалась черга з бригад це і десантники, і морська піхота, і моторизовані бригади, і тероборона”, пояснює Порошенко.

“Тут є чотири душові пости, півтори тони води для автономності, котел, щоб за 17 хвилин розігріти до 40 градусів воду. І чотири машини дві пральних і дві сушильних, для того, щоб було де помитися нашим воїнам, які і не мріяли про це на передку”, показує він мобільний побутовий комплекс.

“І плюс десять артилерійських тягачів для перевезення особового складу це лише на завтрашню поїздку до ЗСУ до морпіхів, десантників, артилеристів, до тероборони”, зазначає Петро Порошенко.

Загальна вартість цієї партії техніки перевищує 17 млн грн. Це спільна кооперація донаторів ГО “Справа Громад” та Фонду Порошенка.

Над тим, щоб максимально прискорити передачу техніки у війська, працює велика команда, розповідає Петро Порошенко: “більше 100 людей добровольців, волонтерів, механіків, майстрів, техніків, перекладачів, логістів працюють разом з вами на Збройні Сили України. Наближають нашу перемогу”.

“Ми тримаємо кулаки за Збройні сили і за успіх нашого наступу”, говорить Петро Порошенко.

Лідер “Європейської солідарності” Петро Порошенко передав військовим 5 комплексів БПЛА “Poseidon” та мобільні центри управління. Це 15 безпілотників та спеціально обладнані кунги на базі вантажівок DAF. Про це повідомляє сайт “ЄС”.

Порошенко пояснює: таким чином створюються унікальні можливості для пілотів, операторів, артилеристів, розвідників, командирів. Взаємодія через систему захищеного зв’язку з пунктами артилерії дозволяє робити бойове застосування атрилерії максимально ефективним.

Generated by Feedzy