“Мілан” утретє виграв матч в італійській Серії А

Головна Сторінка » “Мілан” утретє виграв матч в італійській Серії А

“Мілан” переміг “Аталанту” в матчі 24-го туру італійської Серії А з рахунком 2:0.

Він відкрив рахунок на 26-й хвилині. Французький захисник Тео Ернандес влучив у стійку і м’яч від спини голкіпера “Атланти Хуана Муссо залетів у ворота, передає ТСН.

Наприкінці поєдинку “Мілан” закріпив перевагу. На 86-й хвилині гол забив бразильський нападник Жуніор Мессіас.

У цьому матчі вперше за 280 днів на поле вийшов шведський форвард “Мілана” Златан Ібрагімович. У травні минулого року йому зробили операцію на коліні, він проходив реабілітацію.

“Мілан” виграв третій матч поспіль у Серії А та піднявся на третю позицію в турнірній таблиці. “Аталанта” залишилася на шостій сходинці.

4 березня “россонері” на виїзді зіграють проти “Фіорентини”, а “бергамаски” того ж дня приймуть “Удінезе”.

16 лютого, відбувся перший матч плейоф Ліги Європи між донецьким “Шахтарем” та французьким “Ренном”.

“Гірники” здобули перемогу з рахунком 2:1. Номінально домашній матч для українського клубу відбувся у Варшаві на полі стадіону імені маршала Юзефа Пілсудського.