fbpx

Міністр Шойгу набрехав про перемоги в Україні – ГУР

Головна Сторінка » Міністр Шойгу набрехав про перемоги в Україні – ГУР

Міністр оборони Росії Сергій Шойгу на селекторній нараді заявив, що армія окупантів повністю контролює населені пункти Соледар, Кліщіївка, Краснопілля, Благодатне, Миколаївка Донецької області та Підгірне, Лобкове Запорізької.

Він також згадав про “успішний” розвиток бойових дій під Бахмутом і Вугледаром. При цьому свідомо не згадав той факт, що на всіх зазначених напрямках для ведення бойових дій активно залучали сили приватної військової компанії “Вагнера”, повідомляють в Головному управлінні розвідки України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кириленко про Бахмут: використовувати захисників, як “гарматне м’ясо”, ніхто не буде

Кадрова російська армія має лише епізодичну роль сил підтримки. Ця інформація замовчується російськими пропагандистськими ЗМІ, що свідчить про продовження конфлікту в середовищі військово-політичного керівництва РФ.

Також слід зазначити, що з міста Соледар українські війська було виведено ще 25 січня, про що офіційно повідомляло командування ЗСУ. Щодо інших населених пунктів, то їхнє захоплення ворогом на даний час не підтверджується. ЗСУ продовжують захист на кожному зі згаданих напрямків.

Російський диктатор Володимир Путін вкотре дав своїм окупаційним військам дедлайн на захоплення Донбасу. Тепер він хоче, аби росіяни вийшли на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей до березня. Путін уже не вперше встановлює дедлайн для захоплення українських територій.

Росіяни полюбляють гучні дати, тому новий наступ до роковини початку вторгнення цілком ймовірний. Метою окупантів може стати чергова спроба вийти на адміністративні кордони Донецької та Луганської областей.

Generated by Feedzy