fbpx

Міноборони розраховує на допомогу Естонії в розблокуванні комісії Україна-НАТО

Міноборони розраховує на допомогу Естонії в розблокуванні комісії Україна-НАТО

Міноборони розраховує на підтримку Естонії в розблокуванні роботи комісії Україна-НАТО і отриманні Плану дій щодо членства в Альянсі. У відомстві також відзначили підтримку Таллінном суверенітету і територіальної цілісності України.

Про це повідомляє міністр оборони України Андрій Таран.

“Розраховуємо на продовження послідовної позиції наших друзів у розблокуванні засідань комісії Україна-НАТО на рівні міністрів оборони та отриманні Плану дій щодо членства в Альянсі”, – сказав Таран на зустрічі з канцлером Міноборони Естонії Кусті Салмі.

Він також наголосив на важливості політичної та дипломатичної підтримки України Естонією у питанні вступу до НАТО.

У ході зустрічі було приділено увагу двосторонньому співробітництву у сфері військової освіти, підготовки та з питань кібербезпеки. Таран подякував своєму естонському колезі за допомогу в лікуванні поранених українських військових та їх реабілітації, а також за рішення разом з Німеччиною передати Україні польовий госпіталь.

Глава українського оборонного відомства також подякував Кусті Салма за непохитну політичну підтримку Таллінном зусиль України щодо захисту суверенітету і відновлення територіальної цілісності країни і надану практичну допомогу.