fbpx

Мобілізація в Росії ‒ німецька розвідка стривожила заявою

Мобілізація в Росії ‒ німецька розвідка стривожила заявою

У німецькій розвідці вважають, що Росія може мобілізувати на війну проти України ще до мільйона людей.

Якщо в Кремлі вважатимуть за необхідне, то такий мобілізаційний потенціал РФ має. Про це сказав голова Федеральної розвідувальної служби Німеччини (BND) Бруно Каль, повідомляє Redaktionsnetzwerk Deutschland.

Він нагадав, що восени 2022 року в Росії було мобілізовано близько 300 тисяч осіб. Частина ще проходять навчання, а частину вже відправили на поле бою.

Керівник німецької розвідки також наголосив, що російський диктатор Володимир Путін нині не готовий до переговорів.

“Він хоче реалізувати якнайбільше переваг на полі бою, щоб надалі, можливо, диктувати мир на своїх умовах”, ‒ сказав Каль.

За словами глави BND, українській армії, як і раніше, вдається ефективно оборонятися від сил РФ. Але у довгостроковій перспективі успіх України залежить від посилення підтримки Заходу.

Керівник німецької розвідки також звернув увагу на те, що на Донбас, де зосереджено основну увагу армії РФ, прибуває все більше російських військ.

У Росії готуються до масової мобілізації студентів вищих навчальних закладів очної форми навчання. Режим активно нарощує можливості для її забезпечення. Про це повідомило Головне управління воєнної розвідки.

За даними американської розвідки, Володимир Путін невдовзі може мобілізувати ще сотні тисяч росіян.

Generated by Feedzy