fbpx

“Ми реалізуємо мрію українських героїв” – Зеленський звернувся до українців у День пам’яті Небесної сотні

“Ми реалізуємо мрію українських героїв” – Зеленський звернувся до українців у День пам’яті Небесної сотні

У День вшанування пам′яті Героїв Небесної сотні президент Володимир Зеленський записав відеозвернення до українців.

Він нагадав про сенс українського тлумачення волі: “рабів до раю не пускають”. Звернення президента опубліковане на у його Telegram-каналі.

“Це причина, чому на нашій землі ворога не залишиться”, наголосив президент.

Він нагадав, що серед учасників Революції Гідності були люди різного віку та професій, з різних регіонів, але однакових і справжніх цінностей.

“Захищаючи Україну зараз, ми памʼятаємо, що наша міцність і сила духу базуються на міцності й силі багатьох українців, які не здавалися, які мріяли та діяли заради того, щоб Україна жила. Самостійна, вільна і сильна Україна, європейська і демократична, незалежна і цілісна. І жодного сумніву немає, що ми захистимо все це, що ми реалізуємо мрію українських героїв. Світла памʼять усім, хто віддав своє життя за Україну й українців! Вічна шана Героям Небесної Сотні!”, наголосив Зеленський.

Головнокомандувач Збройних сил України, генерал Валерій Залужний вшанував пам’ять Героїв Небесної сотні. Заявив, що події Майдану нагадування про високу ціну свободи і про цінності, за які воює Україна.

Кожного 20 лютого із 2015-го в Україні вшановують Героїв Небесної сотні загиблих майданівців під час Революції гідності.

Саме в цей день, дев’ять років тому, у сутичках із “беркутівцями” та “тітушками” загинуло найбільше учасників Революції гідності. Силовики вбивали людей із вогнепальної зброї, у майданівців стріляли снайпери.

Generated by Feedzy