fbpx

Миколаївщину атакували російські терористи: є загиблі й поранені

Миколаївщину атакували російські терористи: є загиблі й поранені

Не вщухають хаотичні обстріли Миколаївщини російськими окупантами. В Очакові є загиблі й поранені.

Загалом у регіоні поранень минулої доби зазнали 10 людей, заявила 20 червня голова обласної ради Ганна Замазєєва в Telegram. Дітей серед постраждалих немає.

“Під ударами залишаються громади Баштанського й Миколаївського районів. Під ворожий вогонь учора потрапили Широківська, Березнегуватська, Воскресенська й Галицинівська громади. Також із застосуванням авіації ворог обстріляв Очаків. Там пошкоджено житлові будинки. Співчуття рідним загиблих”, – написала вона.

Через обстріли загорілося поле з озимою пшеницею та є проблеми з енерго- й водопостачанням у деяких населених пунктах.

На сьогоднішній ранок у миколаївських лікарнях перебуває 302 громадяни, які постраждали від атак окупантів в області. Ще 66 особам надали допомогу амбулаторно.

“Усі поранені доправлені у медичні заклади. Велика подяка й шана нашим лікарям, які цілодобово й самовіддано рятують життя і здоров’я миколаївців. Усім якнайшвидшого одужання”, – ідеться в повідомленні.

Миколаїв третій місяць поспіль готується до можливого наступу російської армії. В місті накопичують війська та будують фортифікаційні споруди. Однак суттєвих змін на лінії фронту, які вказували б, що це може статися найближчим часом, немає.

Водночас керівник Миколаївської обласної військової адміністрації Віталій Кім вважає, що Росія найближчими місяцями може здійснити потужний наступ на два українські міста – Запоріжжя та Миколаїв.