Милованов пояснив, чому побився з Данилюком

Милованов пояснив, чому побився з Данилюком

Радник глави Офісу президента Тимофій Милованов розповів деталі конфлікту з екс-міністром фінансів Олександром Данилюком. Причина сутички полягала у тому, що Данилюк був невдоволений, що Милованов як глава конкурсної комісії з відбору керівника Бюро економічної безпеки забракував кандидатуру екс-міністра.

“Вчора Олександр Данилюк вдарив мене. Кандидат на голову Бюро Економічної Безпеки запросив до себе на день народження голову конкурсної комісії з відбору голови (запрошення і підтвердження на фото)І вдарив його. Чому? Бо кандидату не сподобалось рішення комісії про його відсторонення від конкурсу. Кандидат каже що він реформатор, що на комісію чинили тиск щоб його відсторонити. А насправді – тиск чинить сам реформатор”— Тимофій Милованов Радник глави Офісу президента, глава комісії з відбору керівника Бюро економічної безпеки

Милованов зазначив, що Данилюк міг би подати у суд на результати конкурсу. Він додав, що зараз кандидати, яких не допустили до конкурсу у глави БЕБ, намагаються «дискредитувати конкурс через використання недоброчесних правоохоронців в різних правоохоронних органах: від поліції до служби безпеки, від НАБУ до НАЗК». І нібито Данилюк про це прямо говорив.

Також Милованов підкреслив, що від голови БЕБ вимагають стабільну психіку і стресостійкість, тому Данилюк на цю посаду не підходить.