fbpx

Мюнхенська безпекова конференція: Кулеба провів 15 переговорів за добу

Головна Сторінка » Мюнхенська безпекова конференція: Кулеба провів 15 переговорів за добу

Міністр закордонних справ України Дмитро Кулеба протягом останньої доби на Мюнхенській безпековій конференції провів 15 переговорів.

Серед тем розмов прискорення постачання озброєння, санкції проти Росії та українська Формула миру. Про це повідомила пресслужба МЗС України.

“За останню добу на Мюнхенській безпековій конференції Дмитро Кулеба провів дипломатичний спринт. 15 переговорів за 24 години, а також виступи, панельні дискусії, інтерв’ю та пресконференції”, ідеться у повідомленні.

У МЗС назвали політиків, із якими зустрівся Кулеба.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Кулеба закликав союзників надати Україні касетні боєприпаси: у НАТО відреагували

Серед них генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ, державний секретар США Ентоні Блінкен, голова Офісу закордонних справ ЦК КП Китаю Ван І, голова дипломатії G7, віце-канцлер Німеччини Роберт Габек, міністри закордонних справ Пакистану, Іраку, Бразилії, Японії, Швеції, сенатори США та інші лідери.

Під час переговорів йшлося про швидке постачання Україні зброї та боєприпасів і розгортання на повну потужність оборонної промисловості союзників.

Також обговорювалися нові санкції проти Росії, просування Формули миру та підтримка важливих для Києва голосувань в ООН.

Зважуючи на ризики, які виникають у війні Росії проти України, треба пам’ятати, що найбільшим серед них є перемога російського диктатора Володимира Путіна.

Це стало би не лише трагедією для України, і не лише викликом для Європи, але й глобальним викликом. Про це на Мюнхенській конференції з безпеки заявив генеральний секретар НАТО Єнс Столтенберґ.

Тому, за словами Столтенберґа, в інтересах самих партнерів допомагати Україні, і вони продовжать це робити.

Generated by Feedzy