На кордоні Вірменії та Азербайджану відбулась стрілянина

На кордоні Вірменії та Азербайджану відбулась стрілянина

Міністерства оборони Вірменії та Азербайджану заявили про перестрілку на кордоні, в результаті якої отримали поранення троє вірменських військовослужбовців і загинув один військовий Азербайджану. Сторони звинуватили один одного в провокації і заперечують, що першими відкрили вогонь.

У Міноборони Вірменії заявили, що інцидент стався 23 липня близько 17:00 і назвали його провокацією. “Збройні сили Азербайджану відкрили вогонь по вірменських позиціях на Гегаркунікском ділянці вірмено-азербайджанського кордону”, – йдеться в повідомленні.

При цьому, додає Міноборони Вірменії, перед тим було чути стрілянину між азербайджанськими позиціями. “Той факт, що Міноборони Азербайджану згадує в своїй заяві про загибель свого солдата в результаті відкриття вогню вірменською стороною, говорить сам за себе. Міноборони Республіки Вірменія заявляє, що відповідні заходи не застосовувалися до того моменту, коли військові Азербайджану відкрили вогонь по вірменським позиціях” , – зазначили у відомстві.

Повідомляється, що в результаті вогню з азербайджанських позицій троє вірменських солдатів отримали вогнепальні поранення, загрози для їхнього життя немає.

Міноборони Азербайджану стверджує, що інцидент стався близько 16-00.

“23 липня приблизно о 16-00 підрозділи вірменських збройних сил з позицій на території Басаркечярского району піддали обстрілу позиції Азербайджанської Армії на Кельбаджарський ділянці вірмено-азербайджанської державного кордону”, – заявили у відомстві.