fbpx

На порятунок волонтера потрібно близько 100 тис. грн

Головна Сторінка » На порятунок волонтера потрібно близько 100 тис. грн

Волонтер Олександр Василенко потребує протезування аортального клапану

Волонтер 51-річний Олександр Василенко з Черкас потребує протезування аортального клапану. На операцію і лікування потрібно близько 100 тис. грн.

“Про ваду серця я дізнався 2017 року в госпіталі. З цієї весни почала дуже турбувати задуха. Обстеження показало, що терміново потрібна операція із протезування аортального клапана. На операцію і лікування треба майже 100 тисяч гривень”, – розповів волонтер Олександр Василенко.

Він є координатором громадської волонтерської ініціативи “Наш батальйон”. Має відзнаку Президента України.

“Я колишній військовий, тому хотів в АТО. Але мене не взяли за станом здоров’я. Тому став волонтером. Спочатку шукав кошти на основу й тканину для маскувальних сіток. Навчився плести, потім навчав інших. Опісля зайнялися виготовленням сухпайків”.

Очолювана ним бригада за 3 роки виготовила близько 300 тисяч упаковок сухпайків і декілька тонн квашеної капусти.

“Олексадр Анатолійович зі своїм другом виготовили “окопні свічки” для приготування їжі в польових умовах. Організував, щоб відремонтували 2 автомобілі, які передали в зону бойових дій. Для блок-постів пічки буржуйки. Бригада “Нашого батальйону” виготовила понад 26 тисяч квадратних метрів маскувальної сітки, – говорить заступник голови комітету самоорганізації населення “Кривалівський” Віктор Худенко. Олександр Анатолійович досі продовжує їх в’язати. Попри стан здоров’я. Ще збирав гроші на лікування атовців. Для себе просити соромиться. Приймає ліки, але вони не допомагають. Потрібна операція. Кошти збираємо з вересня. Звертаємося за допомогою до небайдужих людей, які можуть допомогти нашому волонтеру”.

Реквізити для допомоги:
картка Ощадбанку: 5167 8032 5718 8156 або Приватбанку: 5457 0822 2802 8259 (Василенко Олександр Анатолійович).