fbpx

Зеленський прокоментував загрозу повномасштабної війни з РФ

Головна Сторінка » Зеленський прокоментував загрозу повномасштабної війни з РФ

Президент Володимир Зеленський вважає, що ймовірність повномасштабної війни з Росією є щодня.

Водночас Україна повністю контролює свої кордони і готова до будь-якої ескалації, заявив він під час пресмарафону 26 листопада, повідомляє Gazeta.ua.

“Ми в стані війни вже вісім років. Широкомасштабний наступ чи продовження потужної ескалації з боку РФ, чи з боку бойовиків, яких підтримує Російська Федерація, – я вважаю, що така ймовірність може бути щодня. Але сьогодні також іде залякування. Одразу хочу сказати, що з деяких майданчиків, із засобів масової інформації дійсно йде велике залякування про те, що завтра буде війна”, – зазначив він.

Зеленський щоденно отримує “реальні розвіддані” не лише від української розвідки, але й від країн-партнерів. Україна отримує від міжнародних партнерів інформаційну, технічну та фінансову допомогу, але в першу чергу розраховує на власні сили.

“Перш за все ми повинні розраховувати на себе, на нашу армію. Армія у нас потужна, оснащуємо її новою технікою. Не так швидко, але, тим не менше, збільшуємо зарплату, тому що повинні збільшувати мотивацію для наших військових”, – додав Зеленський.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Офіс президента – розплідник російської агентури” – Юрій Бутусов

26 листопада Зеленський проводить пресмарафон у столичному коворкінгу State Arsenal. Офіс президента анонсував, що буде 30 запитань до Зеленського. Пресконференція триватиме 3 год. На захід запросили лише 32 ЗМІ. З іноземних – Reuters, Deutsche Welle, AFP, Bloomberg і BBC. Такий список ЗМІ сформували для розмови з президентом, щоб йому було комфортно.