fbpx

“Навіщо нам Росія? Ці б###і, що вони роблять?” – Сабо назвав оптимального суперника для збірної України

Головна Сторінка » “Навіщо нам Росія? Ці б###і, що вони роблять?” – Сабо назвав оптимального суперника для збірної України

Колишній тренер київського “Динамо” та збірної України 80-річний Йожеф Сабо хоче, щоб національна команда зіграла у стикових матчах Кубка світу проти Шотландії.

Сабо не бачить нічого поганого в тому, що українці не зіграють проти Росії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Що потрібно знати про жеребкування стикових матчів Кубка світу

“Я хотів би Шотландію. Не Італію, навіть попри її нинішній стан. Все одно Італія є Італія. І не Португалію. Треба обійти Італію та Португалію.

Навіщо нам Росія? Ці б###і, що вони роблять? Ви подивіться. Цей Путін збожеволів чи що? Я не політик, але треба зробити наші кордони такими сильними, щоб жодна муха не пролетіла. Усі гроші, що крадуть мільярдери, треба давати на озброєння, щоби наші діти жили спокійно. Не треба з ними грати, сказав Сабо у коментарі “Трибуні”.

Серед потенційних суперників України: Португалія, Шотландія, Італія, Швеція, Вельс, Росія.

Поєдинки першого етапу стикових матчів відбудуться 24 березня 2022 року. Безпосередньо матчі за потрапляння на Кубок світу 29 березня.

За підсумками групового етапу європейського відбору на Кубок світу-2022 безпосередньо вийшли десять команд: Іспанія, Швейцарія, Данія, Бельгія, Сербія, Франція, Хорватія, Німеччина, Англія та Нідерланди.

Збірна України посіла у своїй групі друге місце. Українці випередили Казахстан, Фінляндію та Боснію, але поступилися Франції.