На Вінниччині двоє чоловіків розстріляли поліцейських

У Гайсинському районі на Вінниччині вночі проти 20 квітня двоє чоловіків розстріляли поліцейських.

Від отриманих травм один правоохоронець загинув, інший отримав поранення. Про це повідомили у Національній поліції.

Трагедія сталася, коли поліцейські зупинили для перевірки невідомий автомобіль темного кольору.

▪”В авто були двоє чоловіків. Вони відкрили вогонь по поліцейських. Від отриманих поранень загинув 20-річний поліцейський, його напарник поранений”, – йдеться у повідомленні.

Після цього на території Вінницької та Одеської областей розпочали поліцейську операцію.

“Завдяки зусиллям оперативних служб вдалося встановити осіб, ймовірно причетних до скоєння злочину. Орієнтування розіслано до всіх регіональних підрозділів поліції. Від колективу Національної поліції висловлюємо щирі співчуття рідним та близьким загиблого поліцейського. Вживаються заходи для встановлення місцезнаходження та затримання осіб, причетних до вбивства нашого колеги”, – зазначили у Нацполіції.

У мережі публікують відео, де видно, що підозрювані були у військовій формі.

На вбивство поліцейських відреагував міністр внутрішніх справ Ігор Клименко.

“Неважливо хто та в якому одязі. У якому стані та з якої причини. Виправдання цьому злочину немає і не може бути. Стрільців необхідно знайти та затримати. Вони мають відповісти за всією суворістю Закону. Мої співчуття родині та близьким загиблого поліцейського. І так: цей трагічний випадок демонструє, що тилу для поліцейських немає”, – наголосив Клименко.

У Святошинському районі Києва сталася стрілянина під час перевірки документів.

На одному з встановлених блокпостів у Києві під час перевірки документів один з водіїв відмовився виконати вимоги зведеного наряду та намагався проїхати без перевірки, у зв’язку з чим член ДФТГ відкрив вогонь з автоматичної зброї та зупинив автомобіль.