Нацрада оголосила попередження трьом телеканалам

Нацрада оголосила попередження трьом телеканалам

Підставою для рішення Нацради про попередження трьом телеканалам стали відсутність мовлення та недотримання програмних концепцій мовлення і неналежне інформування про кожну індивідуальну програму чи передачу

Про це повідомляє пресслужба Нацради.

Нацрада з питань телебачення та радіомовлення за результатами перевірок кабельного телеканалу “Тясмин” зі Сміли Черкаської області і супутникових телеканалів “ATR T” і “ПРАВДА ТУТ” оголосила їм попередження.

Також на засіданні 29 липня Нацрада призначила позапланові перевірки каналу “Інтер” через фільми з особами, які становлять загрозу нацбезпеці, та каналу “Дом” через показ в етері мапи з “російським” Кримом.

Телеканал “Тясмин” узагалі не мовив.

Стосовно ТОВ “Телевізійна компанія “Атлант-СВ” (супутникове мовлення, логотип “ATR T”) м. Київ, – мовник змінив формат мовлення, не дотримується власної програмної концепції мовлення, а також адреса студії не відповідає умовам ліцензії.

Таку саму санкцію на засіданні Національної ради отримало ТОВ “Інформаційне агентство “Правдатут” (супутниковий телеканал “ПРАВДА ТУТ”), м. Вишневе Київської області. Цей телеканал демонстрував не те, що заявляв, та ще й не маючи на це права.