fbpx

“Найближчі тижні будуть важкими і для Росії” – Сунак обговорить із G7 зброю великої дальності для України

Головна Сторінка » “Найближчі тижні будуть важкими і для Росії” – Сунак обговорить із G7 зброю великої дальності для України

Велика Британія хоче закликати лідерів країн G7 постачати Україні зброю великої дальності.

А також пришвидшити надання військової допомоги. Про це йдеться в заяві прем’єр-міністр Великої Британії Ріші Сунака.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Від Javelin до Leopard: як еволюціонували за рік постачання західної зброї

“Щоб Україна здобула перемогу, і щоб цей день став ближчим, їм (ЗСУ – Gazeta.ua.) треба отримати вирішальну перевагу на полі бою. Зараз це має стати нашим пріоритетом. Замість поетапного підходу, нам потрібно діяти швидше, поставляючи артилерію, бронетехніку та засоби ППО”, – йдеться в заяві.

За словами прем’єра, “найближчі тижні будуть важкими для України, але вони будуть важкими і для Росії. Тому зараз настав час підтримати план України щодо переозброєння, перегрупування та контрнаступу”.

G7, або “Вели́ка сі́мка” – міжнародний клуб урядів семи високорозвинених країн світу. Туди входять США, Японія, Німеччина, Британія, Франція, Італія, Канада.

Лідери цих країн регулярно зустрічаються для обговорення спільних економічних проблем і намагаються узгоджувати свою економічну політику.

Кремль щосили намагається зупинити передачу Україні західних танків і далекобійних ракет. Москва поширює наратив, що нове озброєння становитиме загрозу безпеці Російської Федерації.

Generated by Feedzy