Найвідоміші жінки у криптосвіті – хто вони

Головна Сторінка » Найвідоміші жінки у криптосвіті – хто вони

Зазвичай, при згадці криптовалют йдеться про розробників чоловіків. Більшість їх серед криптоентузіастів, трейдерів. Але не варто думати, що жінок не цікавить світ цифрових валют.

Є чимало впливових жінок, які роблять свій внесок у цифрові активи. У відсотковому співвідношенні їх лише 15%, але вони вже встигли залишити свій слід у криптоіндустрії.

Найвпливовіші жінки криптоспільства

Кеті (Кетрін) Вуд одна з найвідоміших жінок-інвесторів, яка започаткувала навіть знаменитий інвестиційний фонд ARK Invest. Свою популярність здобула завдяки нестандартним інвестиційним рішенням.

Кетрін Вуд всіляко закликає інвестувати та цікавитися, яка на біткоїн ціна в доларах. На її думку, курс становитиме $1,5 млн за монету у 2030 році.

Причетні до світу криптовалют і жінки-політики. Синтія Ламміс сенатор із Республіканської партії. Вона перша жінка-політик, яка стала закликати до купівлі біткоїну та інших цифрових активів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Біткоїн встановив новий історичний рекорд

Більше того, вона не просто сама купує криптовалюту з 2013 року, а й приділяє увагу законопроєктам, які так чи інакше пов’язані з криптою. Синтія Ламміс свого часу підтримала біржу Coinbase, яку Комісія з цінних паперів та бірж США звинуватила у порушенні закону.

Хестер Пірс відома у світі криптовалют як “криптомама”. Вона сама є політиком та співробітником SEC. На відміну від колег по Комісії, Пірс не критикує, а підтримує ринок цифрових активів та його розвиток. Крім того, вона просуває ініціативи, пов’язані із захистом криптопроєктів.

Інші відомі жінки у світі криптовалют

До відомих жінок в історії цифрових активів належить також Елізабет Старк. Вона побачила перспективи біткоїна ще на зорі його появи. Вже 2010 року Старк зрозуміла, що цифрові активи зіткнуться з проблемою масштабування і не помилилася у своїх здогадах.

Старк стала співзасновником та генеральним директором компанії розробника рішень другого рівня Lightning Labs. L2-рішення дають можливість знизити навантаження на головну мережу біткоїн.

Кетрін Хаун відома особа у світі цифрових активів. Незважаючи на молодий вік, за її плечима чимало досягнень:

● успішний криптоінвестор;

● член ради директорів біржі Coinbase;

● член ради директорів Opensea;

● Міністерство юстицій США.

Своїм головним завданням Хаун бачить залучення у криптоіндустрію найбільшої кількості людей. Для цього вона займається просвітницькою діяльністю, інвестує у нові проєкти.

Лаура Шин популярна журналістка, яка вирішила присвятити свою діяльність популяризації крипти. Вона запустила подкаст Unchained, гостями якого стають відомі особи зі світу криптовалют.

У гостях у Шин побував Майкл Сейлор (засновник Microstrategy), До Квон творець кількох криптовалют, Пітер Брандт один із найуспішніших трейдерів планети.

Окремої згадки гідні жінки, які працюють у компанії Binance. Згідно зі статистикою, відсоток жінок тут вищий, ніж в інших компаніях галузі. Серед найвідоміших представниць прекрасної статі:

● Йі Хе – співзасновник та директор з маркетингу;

● Хелен Хай одночасно є керівником благодійного фонду Binance та виконавчим віце-президентом компанії;

● Фріда Варгас генеральний директор Binance у Мексиці.

Тобто внесок жінок у історію розвитку криптовалютного ринку так само значний, як і чоловіків. Існує безліч дівчат, які допомагають суспільству розібратися з особливостями роботи цифрових активів.

2023 року українці на криптовалюті заробили $850 млн.

Минулого року Україна посіла 12 місце у світовому рейтингу за розміром прибутку від інвестицій у криптоактиви, повідомили в Мінцифри з посиланням на результати дослідження Chainalysis.