Кредит без довідки про доходи та з поганою кредитною історією

Головна Сторінка » Кредит без довідки про доходи та з поганою кредитною історією

У житті буває багато різних обставин, коли терміново потрібна велика сума грошей. Одразу на думку спадає звернення до банку або МФО (мікрофінансової організації). Проте з ними є декілька “але”: перші вимагають довідку про доходи, ретельно перевіряють кредитну історію та іноді затягують погодження заявки, а другі пропонують не дуже великі суми. Якщо так сталося, що вам потрібен великий кредит, але є перешкоди, які не дають змогу звернутися до банку або МФО, ви маєте знати, що все ж є надійна та зручна альтернатива кредит під заставу нерухомості Львів.

Коли можна отримати кредит під заставу нерухомості

Ситуацій, які змушують брати кошти в кредит, безліч, а от обставин, які можуть цьому завадити, небагато. У банку вам можуть відмовити, якщо:

● ви отримуєте зарплату в конвертах, тобто не є офіційно працевлаштованими;

● маєте погану кредитну історію (іноді це банківська помилка, з якою нічого неможливо зробити);

● не можете надати довідку про доходи або вказати точне місце роботи й контакти роботодавця для уточнення банківським працівником ваших даних;

● не можете надати поручителів;

● маєте статус безробітного, студента або пенсіонера тощо.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Переказ коштів готівкою: Нацбанк зробив роз’яснення

Як узяти кредит під заставу нерухомості

Кредит під заставу нерухомості у Львові є альтернативою, якщо ви не можете надати довідку про доходи. Так кредитна організація не турбується про вашу платоспроможність, адже гарантією виплат стає нерухомість. Ви зацікавлені у своєчасному погашенні кредиту, і це також є запорукою його повної виплати й додатковою гарантією для кредитора. Це те, що стосується випадків, коли немає змоги надати довідку про доходи.

Наступна перешкода, які цікавить багатьох позичальників, це погана кредитна історія. Банки перевіряють її по своїм спільним базам. Навіть якщо ви прострочили якийсь невеличкий платіж на декілька днів колись давно, це відобразиться на вашій кредитній історії, тому й погоджувати нову позику вам будуть довго. Якщо ж інцидентів із проблемним погашенням кредитів було декілька, скоріш за все в банку ви отримаєте відмову щодо нової позики.

Коли ж ви берете кредит під заставу нерухомості у Львові, цей нюанс нівелюється тим, що кредитна організація перевіряє вас не за банківськими даними, а у власних джерелах високої надійності.

Переваги кредиту під заставу нерухомості

Окрім того, що його погодження можливе навіть у випадках, коли відмовляють банки, такий кредит має ще додаткові переваги:

● Більш низька кредитна ставка.

● Більша сума позики іноді навіть 1020 млн грн, але зазвичай 80% від ринкової вартості об’єкта нерухомості.

● Пролонгований термін кредитування можна навіть розтягнути на декілька років.

● Гроші ви отримуєте в день звернення.

Дбайте про власну фінансову вигоду завжди, особливо коли мова йде про кредитування. Отримання позики під заставу нерухомості один із найзручніших та економічно вигідних варіантів.

Послуги надає КРЕДИТНА СПІЛКА “ЗАРАЗ” (код ЄДРПОУ 37716197). Свідоцтво про реєстрацію фінансової установи КС № 943 від 01.12.2011. Код фінансової установи 14. Ліцензія на провадження господарської діяльності з надання фінансових послуг (розпорядження Нацкомфінпослуг від 06.04.2017 № 982, від 13.04.2017 № 1090).