Вищий антикорупційний суд 31 березня оголосив у розшук народного депутата Сергія Шахова.
Він ухиляється від судових засідань за його обвинуваченням у недостовірному декларуванні, повідомляє “Слово і діло”. Таке рішення ухвалив ВАКС за клопотанням прокурора Спеціалізованої антикорупційної прокуратури.
“Обвинуваченого Шахова оголосити в розшук. Зупинити судове провадження щодо обвинуваченого Шахова до його розшуку. Ухвала оскарженню не підлягає”, йдеться в рішенні головуючої судді Віри Михайленко.
Захисниця нардепа в суді повідомила, що Шахов з 20 лютого перебуває на стаціонарному лікуванні у місті Бішкек. Водночас адвокатка не змогла надати підтвердження перетину її клієнтом кордону.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Суд у Франції відмовив в екстрадиції Костянтина Жеваго в Україну
САП обвинувачує нардепа Шахова у недостовірному декларуванні. За даними Національного антикорупційного бюро, Шахов записав на цивільну дружину і таким чином приховав купу майна на майже 88 млн грн.
Зокрема йдеться про:
два елітні будинки у котедженому містечку “Сонячна долина” загальною площею понад 2 тис. кв. м;
27 земельних ділянок загальною площею майже 115 га це як 13 Маріїнських парків;
13 квартир у Києві, вісім паркомісць, дачу, дві автівки, частки у низці компаній і доходи від продажу нерухомості.
Про підозру нардепу Шахову НАБУ і САП повідомили у листопаді 2021 року. Детективи обшукали житловий будинок, власником якого є Інна Журба цивільна дружина Шахова.
Сергій Шахов двічі обирався до Верховної Ради. На позачергових парламентських виборах 2019 року по округу на Луганщині. Є членом партії “Наш край”, входить у групу “Довіра”. Є членом Комітету з питань екологічної політики та природокористування.