Наталка Денисенко виклала рідкісні кадри з таємного весілля на Мальдівах

Головна Сторінка » Наталка Денисенко виклала рідкісні кадри з таємного весілля на Мальдівах

Українська акторка Наталка Денисенко відзначає сьому річницю шлюбу з Андрієм Федінчиком.

У своєму Instagram зірка кіно опублікувала кадри з таємного весілля на Мальдівах. Жінка була одягнена в білу сукню-рибку, а в руках тримала букет нареченої. Вона зібрала волося, яке прикрасила вінком і фатою.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Після гучного розриву з Жаданом: Христина Соловій оголосила про стосунки з військовим

Федінчик постав перед камерою у білих штанах і сорочці в тон. Образ доповнив бутоньєркою. Закохані позували біля прикрашеної яскравими квітами арки й показали свідоцтво про шлюб.

“1.04.2017 року на Мальдівах ми побралися. Лише він і я. Жодних гостей. Це було свято лише для нас двох, наше перше і головне весілля. Потім ще було декілька весіль з гостями і розписом, потім ще весілля на четверту річницю. І мені хочеться ще. Вважаю, що образ нареченої мені дуже личить, скажіть? Сім років подружнього життя”, – написала Денисенко.

Раніше Наталка відверто розповіла, як підтримує стосунки з Федінчиком, який служить у лавах ЗСУ. “У нас був період сексу онлайн та всіх цих еротичних переписок. А як ще жінка з чоловіком можуть підтримувати стосунки на відстані? Зрозуміло, що для багатьох це може бути досить важко, якщо раніше не було такої сильної емоційної прив’язки. Але ми з Андрієм дуже старалися”, – зазначила Денисенко й додала, що робить усе, щоб їхній шестирічний син – Андрій – не забував батька.