Названо плюси і мінуси бездротової зарядки для смартфона

Названо плюси і мінуси бездротової зарядки для смартфона

Виробники флагманських смартфонів акцентують увагу на наявність в них підтримки бездротової зарядки. А чи так важлива ця функція насправді? Саме про це і піде мова в даному матеріалі. Також в ньому ви знайдете рейтинг кращих док-станцій для бездротової зарядки смартфонів.

Ясна річ, що головною перевагою таких девайсів є відсутність проводів. Не потрібно намагатися потрапити кабелем в роз’єм, досить поставити смарт на підставку, і він почне заряджатися.

До того ж, сучасні док-станції виконані таким чином, що апарати на них можна зафіксувати як вертикально, так і горизонтально для комфортної експлуатації прямо під час пітстопу. Тому зручність користування під час зарядки теж варто віднести до переваг.

Перший недолік бездротових док-станцій – ціна. Коштують такі пристрої значно дорожче звичайних блоків живлення, та й купувати їх доводиться окремо, тоді як стандартні адаптери зазвичай йдуть в комплекті.

У питанні швидкості зарядки більш сучасний формат теж відстає. Та й моделі, які вміють швидко віддавати ресурси, стоять позамежних грошей. Актуальність – теж мінус док-станцій. Поки тільки у флагманів є підтримка бездротової зарядки, тому захотівши пересісти на смарт дешевше, ви будете неприємно здивовані тому, що док-станція буде припадати пилом і стояти без діла.