fbpx

Не без курйозів: хмельничанин Володимир Путін розповів про життя в Україні

Головна Сторінка » Не без курйозів: хмельничанин Володимир Путін розповів про життя в Україні

У Хмельницькому живе 51-річний підприємець Володимир Путін.

Він один з небагатьох, хто має в Україні ідентичні з російським президентом ім’я та прізвище, пише ТСН.ua.

Хмельничанин розповів, що має три вищі освіти. На життя заробляє приватним підприємництвом.

“У місті, в певних колах, я відомий. В державних установах, коли пред’являю паспорт, на обличчях охоронців завжди бачу посмішку”, сказав Путін.

Зізнався, що схожість у прізвищі та імені з диктатором інколи привносить в життя курйозні випадки.

“На початку війни був випадок, коли при перевірці документів на блокпості перевіряльник пожартував. “О, Путіна зловили, дивіться, кого зловили”, сказали мені тоді. Це було десь в березні”, розповів хмельничанин.

За його словами, декілька років тому він пережив замах.

“Справу декілька разів закривали, потім відкривали. Зараз вона на розгляді у прокурора. Чекаю, коли будуть оголошувати підозру фігурантові. З тим чоловіком, який стріляв давня конфліктна ситуація”. сказав Путін.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Генсек НАТО: Путін планує нову війну, а не мир

Можливі мотиви замаху пояснив політичним підґрунтям.

“У той час були вибори, в мене були суди з міською радою. Можливо, хотіли залякати. Справу закривали, йому повертали зброю, потім заявляли, що не мали права повертати йому зброю. Було таке враження, що хтось з правоохоронців був заангажованим”, сказав Путін.

На запитання про те, яким би словом він описав кремлівського Путіна, хмельничанин відповів: “Одного слова буде мало…”.

На думку Путіна, війна в Україні затягнеться щонайменше на рік або декілька. Через “повільне постачання” необхідної нам зброї.

“Можна було б дати ракети, щоб знищити Чорноморський флот (Росії. Gazeta.ua). Ми б зменшили кількість нападів зі сторони моря. Декількох ракет було б достатньо. Але цього нам не дають…”, резюмує Путін.

Уранці 18 лютого Росія випустила по Україні чотири крилаті ракети “Калібр”. Пуски ворог здійснив з Чорного моря. Два з чотирьох “Калібрів” вдалося збити. Повітряна тривога діяла на всій території України.

Незбиті ракети вдарили по Хмельницькому. Один “приліт” у військовий об’єкт, інше влучання поблизу зупинки громадського транспорту. Поранені двоє цивільних.
Також є пошкодження навчальних закладів, багатоповерхових житлових будинків та транспорту у місті.

Generated by Feedzy