Не просяться на вулицю гуляти: 10 найледачіших порід собак, які люблять поспати

Головна Сторінка » Не просяться на вулицю гуляти: 10 найледачіших порід собак, які люблять поспати

Кількість людей, які шукають цуценят, зросла приблизно на вісім відсотків після карантину.

Але треба не забувати, що багатьом собакам потрібно багато гуляти, щоб вони почували себе щасливими та здоровими.

Але є породи собак, які із задоволенням залишаються вдома і багато сплять.

Якщо вам потрібен саме такий собака, який не буде весь час проситися погуляти на вулиці, то ось 10 найбільш ледачих порід собак за версією Американського кінологічного клубу, пише Scotsman.

Ці собаки можуть просто лежати поруч з вами на підлозі, доки ви працюєте за комп’ютером. Або навіть розлягтися у вашому ліжку, коли ви дивитесь телевізор.

Англійський бульдог. Бульдоги не створені для фізичних вправ їм швидко стаэ жарко і вони втомлюються. Вони краще підкрадуться до вашого ліжка, щоб заплющити очі.

Кавалер-кінг-чарльз-спаніель. Кілька кіл у вітальні часто є достатньою вправою для кавалер-кінг-чарльз-спанієля – потім швидко подрімати на дивані, щоб відновитися.

Чау-чау. За даними Американського кінологічного клубу, чау-чау буде активним лише 43 хвилини на день, якщо його навмисне не турбувати.

Французький бульдог. Ідеально створений для відпочинку вдома, не віддячить вам за довгу прогулянку.

Бассет хаунд. Бассет-хаунди такі ж ліниві, як і виглядають велике тіло та короткі ноги не є ідеальним поєднанням для пробіжок по парку чи гонитви за м’ячем.

Грейхаунд. Вони можуть бути відомі своєю швидкістю, тому що відносяться до групи хортів. Але насправді це ледача порода. Вони найщасливіші, коли згорнуться калачиком на своєму улюбленому місці на дивані. Менший італійський хорт так само щасливий, коли абсолютно нічого не робить.

Ньюфаундленд. Можливо, найкращі собаки, ньюфаундленди займатимуться фізичними вправами, лише якщо це справді необхідно щоб рухати таке велике тіло, як і їхнє, потрібно багато енергії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Чому не можна тримати собаку на прив’язі – пояснення фахівців

Цвергпінчер. Більшість маленьких собак досить жваві, але цвергпінчер це маленька порода, яка може займатися більшою частиною своїх вправ, не виходячи з дому, перш ніж налаштуватися на дрімоту.

Мопс. У порівнянні з іншими собаками в цьому списку, мопс насправді досить жвавий. Але через їхній розмір, коли вони досягнуть вхідних дверей, вони вже будуть виснажені.

Німецький дог. Доги такі ж ліниві, як і величезні. Швидка рись навколо кварталу, і вони будуть готові полежати на килимі кілька годин.

Науковці визначили дві породи собак, які можуть похвалитись довголіттям. Сиба-іну та мініатюрні такси є одними з тих порід собак, які живуть найдовше.

Натомість собаки з плоскою мордою, зокрема англійські бульдоги та ші-тцу, як правило, помирають раніше, показало комплексне дослідження домашніх тварин у Великій Британії.