Невдалий початок. Світоліна програла росіянці перший матч сезону

Головна Сторінка » Невдалий початок. Світоліна програла росіянці перший матч сезону

Перша ракетка Україн 27-річна Еліна Світоліна розпочала новий сезон із поразки.

Українка поступилася у стартовому матч на турнірі WTA 500 в Аделаїді росіянці Анастасії Гасановій 7:5, 4:6, 3:6.

Світоліна виграла першу партію на тайбрейку. Другий сет пройшов в боротьбі, але росіянка змогла дотиснути суперницю, а у вирішальному сеті у Світоліної явно не пішла гра.

Це була перша зустріч тенісисток. Востаннє Світоліна програвала суперниці не з топ-100 понад рік тому, коли поступилася Наді Подорожці у 1/4 фіналу “Ролан Гаррос-2020”.

У наступному раунді Гасанова зіграє проти Місакі Дої з Японії або Крістіни Кучової зі Словаччини.

Минулий сезон Світоліна закінчила на 15-й сходинці світового рейтингу.

Турнір в Аделаїді -це підготовка до першого “Шолому” сезону Відкритого чемпіонату Австралії із тенісу.