Незряча школярка з Львівщини співами у церквах зібрала для ЗСУ понад 2 млн грн

Незряча школярка з Львівщини співами у церквах зібрала для ЗСУ понад 2 млн грн

Десятирічна незряча Анна-Марія Герман із Львівщини співами на вулиці і в церквах упродовж 2022-2023 років зібрала для українських військових понад 2 млн грн.

Дівчинка родом із Комарного, що на Львівщині. Вона почала збирати гроші на ЗСУ ще на початку повномасштабного вторгнення через ГО “Майдан” у Щирці.

“Навесні 2022 року з початком повномасштабної війни до нашої організації долучилася пані Наталія Бражник із донькою Анною-Марією, вони раніше проживали в нашій територіальній громаді, і запропонували збирати кошти для військових, співаючи на вулиці. В них в сім’ї четверо дітей, і один із братів пішов на війну, тому в дівчинки виникла така ініціатива”, – розповіла голова волонтерської групи ГО “Майдан” Оксана Скородинська.

За її словами, коли стало холодно, організація звернулася до церков, аби там дозволили Анні-Марії співати у храмах, і з осені 2022 року дівчинка проводить благодійні концерти, які супроводжуються співами та грою на бандурі.

“За час нашої співпраці Анна-Марія назбирала для військових понад два мільйони гривень і не зупиняється на цьому, збір продовжується. Сьогодні вони були в мене разом із мамою, ми передаємо прилад нічного бачення, то для звіту робили фото з дівчинкою, а хлопці на фронті відповідно надішлють відео, яким Анна-Марія дуже рада. Бо ж фото побачити не може, а так чує слова подяки, і це їй дуже підбадьорює та мотивує. Зараз збираємо разом кошти на дрон для ракетно-зенітних військ”, – додала голова волонтерської групи.