fbpx

Нікітюк побувала у Харкові й показала фото зруйнованої окупантами Салтівки

Головна Сторінка » Нікітюк побувала у Харкові й показала фото зруйнованої окупантами Салтівки

Телеведуча Леся Нікітюк відвідала Харків, зокрема, їздила в район Салтівки, який дуже сильно постраждав від російських обстрілів.

Зірка зізналася, що була дуже розгубленою, коли туди їхала. Коли Нікітюк приїхала на Салтівку, почався снігопад, який, за її словами, ніби захотів “сховати” жахливі наслідки російської агресії. Світлини зруйнованих будинків зірка опублікувала в Instagram.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: “Пампушки Даші” Нікітюк та Астаф’єва зварили борщ для захисників: фото

“Коли ми під’їжджали до Салтівки, я була розгублена, ми всі пам’ятаємо ті відео і фото. Ми всі відчули тоді, біль людей які жили в цьому районі Харкова. В мить, коли вийшла з маршрутки, почався снігопад. Сама природа наче захотіла прикрити заметіллю всі понівечені ворогом будинки”, сказала вона.

За словами Нікітюк, сніг може і прикрив наслідки, але не більше.

“Українці все бачать і завжди будуть пам’ятати що зробила “с*сійська федерація”, написала Нікітюк.

Зірка показала фото з Салтівки. Вона побачила зруйновані будинки, по яких цілили окупанти. Нікітюк розповіла, що Харків незламний, хоча й поламаний. Поранений, проте живий, зруйнований, проте цілий.

Спроби повторного наступу російських військ на Харків можуть бути.

Місто готове дати відповідь ворогу. Про це розповів мер Харкова Ігор Терехов. Він вважає, що боятися повторного наступу на Харків не потрібно.

Впевнений, якісь такі спроби будуть. Чи дамо ми відповідь? Безумовно, дамо. Ми готові відбивати всі ці спроби і ми переможемо, це безумовно, заявив Терехов.

Generated by Feedzy