Норвегія передала ЗСУ танки

Home Новини звідусіль Норвегія передала ЗСУ танки

Україна отримала від Норвегії вісім танків Leopard 2.

Зараз відбувається йде підготовка особового складу у Польщі, повідомили Збройні сили Норвегії.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Перші танки Leopard 2 прибули в Україну: Шмигаль показав фото машин

“26 січня цього року було оголошено, що Норвегія зробить свій внесок у міжнародну безоплатну передачу танків Україні. Невдовзі після цього було вирішено, що Норвегія пожертвує вісім танків типу Leopard 2 і чотири машини підтримки”, – йдеться у повідомленні.

Норвегія також виділяє додаткові кошти для закупівлі боєприпасів та запасних частин.

Leopard 2 бойовий танк, створений у Німеччині. Має 120-міліметрову гладкоствольну гармату.

У січні уряд Німеччини оголосив про передачу Україні Leopard 2. Видав дозвіл на реекспорт іншим країнам.

Минулого тижня Міністерство оборони Німеччини повідомило, що Бундесвер розпочав навчання українських військових на Leopard 2.