Нова пошта розпочала співпрацю з Western Union

Нова пошта розпочала співпрацю з Western Union

З липня 2021 року клієнти Нової пошти можуть відправляти і отримувати грошові перекази з Western Union.

Про це повідомила пресслужба компанії.

Послуга доступна у відділеннях Нової пошти і дозволяє клієнтам відправляти/отримувати грошові перекази в/з більш ніж 200 країн і територій світу.

“Ми запустили послугу міжнародних грошових переказів рік тому, і вона набула популярності серед українців за кордоном. Більшість переказів надходить з країн Євросоюзу, найчастіше з Польщі. Зараз, ми з радістю повідомляємо про початок нашої співпраці з Western Union, однією з найвідоміших платіжних систем у світі”, − зазначив Андрій Кривошапко, генеральний директор NovaPay.

Грошові перекази Western Union у відділеннях Нової пошти доступні тільки в гривні. Плату за переказ вносить відправник, її розмір залежить від країни призначення. Одержувач грошового переказу додатково нічого не оплачує.

Як зробити переказ Western Union:

відправник повинен мати при собі посвідчення особи, знати повне ім’я одержувача і країну призначення;
коли транзакція оплачена, відправник отримує від оператора контрольний номер грошового переказу. Цей номер повинен бути переданий одержувачу, щоб він міг отримати транзакцію в одному з пунктів обслуговування Western Union.
Як отримати грошовий переказ:

при отриманні грошового переказу у відділенні Нової пошти клієнту необхідно повідомити оператору отриманий контрольний номер грошового переказу і пред’явити документ, що посвідчує особу (паспорт громадянина України, закордонний паспорт, посвідку на проживання тощо);
після перевірки інформації грошовий переказ виплачується одержувачу.