Новий безпілотник Bayraktar успішно випробував електрооптичну систему розвідки

Головна Сторінка » Новий безпілотник Bayraktar успішно випробував електрооптичну систему розвідки

Турецький ударний безпілотник Bayraktar AKINCI успішно пройшов випробування стрільби по рухомих і нерухомих цілях на морі.

При цьому застосували нову електрооптичну систему. Про це компанія Baykar повідомила у соцмережі Х.

“Стрільба по нерухомій та рухомій морській мішені з Aselflir-500 успішно завершена”, – йдеться у повідомленні.

При стрільбах використовувалися ракети турецької розробки та виробництва MAM-L та MAM-T.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куди зникли легендарні Bayraktar: експерт пояснив

Як повідомляє TRT Haber, Bayraktar AKINCI уразив нерухому ціль на морі ракетою MAM-T з висоти 30 тисяч футів (9,144 км) на першому етапі тесту. А на другому етапі безпілотник з тієї ж висоти успішно знищив ракетою MAM-L морський безпілотник Albatros, який рухався у морі.

Aselflir-500 – це високоефективна електрооптична система розвідки, спостереження та наведення, розроблена турецькою компанією ASELSAN для літальних платформ із нерухомим та рухомим (гвинтокрилим) крилом.

Система включає інфрачервону камеру високої роздільної здатності 3-5 мікрометрів, камеру денного бачення високої роздільної здатності, SWIR-камеру (камера короткохвильового інфрачервоного випромінювання) високої роздільної здатності. А також лазерний блок маркування цілі, лазерний блок вимірювання дальності, лазерне відстеження точки та лазерне наведення.

Компанія Baykar інвестує $100 млн у завод, сервісний центр та головний офіс в Україні.

Будівництво заводу з виробництва безпілотників мають завершити за 1,5 року. Виробництво буде самодостатнім, екологічним та взаємовигідним.