Одного з організаторів “п’яних вечірок” у Києві випустили з-під варти

Одного з організаторів скандальних “п’яних вечірок” у Києві Андрія Ярину випустили з-під варти.

За нього внесли 272 500 грн застави. Про це на запит “Суспільного” повідомила Київська обласна прокуратура.

Там зазначили, що прокурор вимагав продовжити фігуранту запобіжний захід у вигляді безальтернативного тримання під вартою. Однак, Голосіївський районний суд столиці задовольнив це клопотання лише частково.

Суд вирішив продовжити Ярині тримання під вартою з альтернативою застави у розмірі 272 500 грн. Підозрюваний вніс цю суму, і його відпустили.

При цьому Ярину зобовʼязали носити електронний браслет, не покидати місце свого проживання без дозволу суду. А також не спілкуватися зі свідками та потерпілими й здати на зберігання закордонний паспорт.

У жовтня минулого року до суду направили обвинувальний акт щодо організатора і двох учасників і “пʼяних” вечірок у Києві, які які знущалися з дівчат. Організатору вечірок інкриміновано вчинення сексуального насильства щодо трьох потерпілих, одна з яких на час вчинення злочину була неповнолітньою.

На початку 2023 року телеведуча і продюсерка Ярослава Кравченко розповіла, що підписниця скинула їй аккаунт, автори якого напоюють дівчат алкоголем і транквілізатором, а потім роблять стріми. Дівчат знімали майже без одягу, вони лежали непритомні на підлозі.