Офіційна заява командування 125 обр ТРО ЗСУ по ситуації на Харківщині

Після загострення ситуації на Харківщині, у тому числі в смузі відповідальності 125 окремої бригади ТРО ЗСУ, в медіапросторі з’явилися вкраплення відвертої ІПСО.

Чи то від незнання ситуації, чи від бажання нашкодити, окремі резиденти соціальних мереж розповсюджують абсолютно неправдиву інформацію про неготовність Сил оборони до наступу ворога, або ще гірше, про відступ окремих підрозділів із ввірених їм оборонних рубежів, йдеться у заяві 125 бригади.

“Ситуація в смузі оборони нашої бригади складна, але контрольована. Підрозділи 125 обр ТРО ЗСУ дають відсіч переважаючим силам противника, зберігаючи сталість в бойових порядках”, – йдеться у повідомленні.

У бригаді наголосили, що населені пункти, в які зайшов ворог, знаходилися у постійній “сірій зоні”, а тому успіх противника є достатньо умовним і коштує йому величезних втрат в техніці і живій силі.

“Територія, зайнята противником, локалізована і по ньому здійснюється постійне вогневе ураження”, – запевнили у 125 бригаді ТРО ЗСУ.

На Харківщині тривають оборонні бої, жорстокі бої на значній частині нашої прикордонної смуги.

Є села, які фактично із “сірої зони” стали зоною ведення бойових дій, і окупант намагається в частині з них закріпитись, частину просто використати для подальшого просування. Про це у вечірньому зверненні повідомив президент Володимир Зеленський.