Офіс президента не задоволений результатами роботи міністра культури Ткаченка

Офіс президента не задоволений результатами роботи міністра культури Ткаченка

Офіс президента досить критично ставиться до результатів роботи міністра культури Олександра Ткаченка, повідомляють джерела “Української правди” на Банковій.

“Саша (Ткаченко) займається піаром і лише це в нього добре виходить. По ділу там багато проблем”, – зазначає співрозмовник видання у команді президента.

Також Офіс президента не задоволений результатами роботи міністра юстиції Дениса Малюськи.

Головними ж претендентами на виліт з Кабміну джерела називають міністра оборони Андрія Тарана, міністра соцполітики Марину Лазебну, віцепрем’єра, міністра з питань стратегічних галузей промисловості Олега Уруського.

“Таран найбільш ймовірно з них всіх піде у відставку. У нього там провал на провалі”, – зазначив один із впливових нардепів “Слуги народу”.

Водночас співрозмовники у Зе!Команді наголошують, що наразі кадрові рішення все ще вирішуються і остаточні висновки будуть у вересні.

Раніше про обговорення можливої відставки Ткаченка повідомляли джерела “Детектора медіа”. Джерела стверджували, що Олександр Ткаченко займатиме посаду міністра культури та інформаційної політики до вересня цього року. На його місце нібито розглядають кандидатуру першого заступника міністра Ростислава Карандєєва.

Радниця міністра культури та інформаційної політики Ольга Боровикова на запитання, чи має Ткаченко намір залишити посаду, відповіла, що “про це навіть не йдеться”.

Пізніше Ткаченко заперечив свою можливу відставку восени, назвавши цю інформацію чутками. Міністр зазначив, що “жодних серйозних розмов із цього приводу ні керівництво фракції, ні парламенту, ні Офісу, ні Кабміну не веде”.